Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Ekspedycji

  • Legnica, Osetnica (pow. legnicki), Bolesławiec, Złotoryja, Chojnów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-04-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sonac to jedna z marek amerykańskiego koncernu Darling Inc., zajmującego się przetwarzaniem produktów pochodzenia zwierzęcego przy zastosowaniu innowacyjnych procesów technologicznych, w zakładach zlokalizowanych na całym świecie.

    Sonac Osetnica Sp. z o.o. wytwarza wysokiej jakości komponenty do produkcji
    karmy dla zwierząt i ryb.

    Obecnie poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko:

    Miejsce pracy: Osetnica (pow. legnicki), Legnica, Bolesławiec, Złotoryja, Chojnów (okolice),

    Opis stanowiska:

    • Kontakt z klientami polskimi i zagranicznymi (telefoniczny, emailowy),
    • Obsługa zamówień od klientów,
    • Koordynacja i nadzór nad realizacją zamówień produkcyjnych zleconych przez klientów,
    • Organizacja wysyłki towarów do klientów,
    • Prowadzenie dokumentacji handlowej zgodnie z procedurami wewnętrznymi,
    • Rejestracja danych w zintegrowanym systemie komputerowym JDE,
    • Kontrola zgodności dokumentów sprzedażowych i transportowych,
    • Współpraca z Inspekcją Weterynaryjną.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe o profilu logistycznym /ekonomicznym,
    • minimum 2 -letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
    • prawo jazdy kat. B,
    • inicjatywa i samodzielność,
    • rozwinięte zdolności komunikacyjne,
    • umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie,
    • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
    • szkolenie wdrożeniowe, możliwość rozwoju zawodowego,
    • pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta paliwowa, możliwość ubezpieczenia grupowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SONAC OSETNICA Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SONAC OSETNICA Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.