Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Handlu

VANDERLINE sp. z o.o.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

Jeśli realizuje się Pani / Pan i spełnia w działaniach handlowych, otwarcie szuka Pani / Pan nowych możliwości biznesowych, ma Pani / Pan bardzo otwarty umysł, działania Pani / Pana cechuje rzetelność, sumienność i konsekwencja, potrafi Pani / Pan posługiwać się poprawnie językiem polskim w mowie i piśmie, nie ma Pani / Pan problemu z nawiązywaniem kontaktów przez telefon i mail, lubi Pani / Pan nowe wyzwania - to zapraszamy do przesłania swojej Aplikacji

Nasze wymagania

  • umiejętności porozumiewania się w języku polskim w mowie i piśmie - bezbłędnie

  • zmysł handlowy i techniczny

  • zdolności analityczne

  • kreatywności, punktualności, rzetelności, sumienności, otwartości

  • nastawienie na sukces i wynik

  • znajomości internetu i jego możliwości

  • umiejętności posługiwania się komputerem

  • zdolności budowania relacji międzyludzkich i biznesowych

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu minimum średnim - dodatkowy atut każdy inny język obcy

  • komunikatywność, rzetelność

Mile widziane

  • umiejętności Obróbki Zdjęć

  • umiejętności Wykonywania Zdjęć

  • wiedza z zakresu e-commerce

  • znajomość narzędzi internetowych - bardzo mile widziane

To oferujemy

  • ciekawą, nie pozbawioną wyzwań pracę w dobrej atmosferze, środowisku

  • możliwość awansu i rozwoju

  • zdobycie doświadczeń zawodowych na najwyższym poziomie i w gronie specjalistów w branży

  • dobre narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych

  • innowacyjne produkty dla budownictwa, drogownictwa, eventu i BHP

  • adekwatnie do zaangażowania, doświadczenia i umiejętności dobre wynagrodzenie z systemem premiowym

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

O nas

Spółka zoo branży TECHNICZNEJ w segmencie Zabezpieczeń Budowlanych, Drogowych, Eventowych oraz Zabezpieczeń BHP, o bardzo stabilnej pozycji rynkowej i planami budowania wyjątkowego zespołu, zatrudni do swoich Biur Handlowo - Operacyjnych w Opolu.