Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Logistyki

  • Łajski (pow. legionowski), Legionowo, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Plastmo Polska Sp. z o. o.

    Firma Plastmo Polska Sp. z o. o. - PRODUCENT SYSTEMÓW RYNNOWYCH
    poszukuje Specjalisty ds. Obsługi Klienta i Logistyki.
    Miejsce pracy: Łajski, ul. Fabryczna 5, Legionowo.

    Miejsce pracy: Legionowo (okolice), Łajski (pow. legionowski)

    Obowiązki Specjalisty ds. Obsługi Klienta i Logistyki:

    • obsługa klientów w centrali firmy – fachowe doradztwo produktowe, przyjmowanie i realizacja zamówień, przyjęcia towarowe;
    • przygotowywanie indywidualnych ofert dostosowanych do potrzeb klienta;
    • przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie.

    Czego oczekujemy?

    • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta;
    • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera;
    • zdolności interpersonalnych skierowanych na pozytywną relację z klientem,
    • mile widziana znajomość branży budowlanej;
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    W zamian oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie;
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • możliwości rozwoju.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą funkcji "APLIKUJ".

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."