Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Logistyki

Minova Arnall Sp. z o.o.

  • Truskolasy (pow. kłobucki)

    Truskolasy (pow. kłobucki), śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja transportu (air / sea/ rail / road) w tym przygotowanie dokumentacji transportowej

  • Zarządzanie wysyłkami i transportami

  • Współpraca z firmami transportowymi / spedycyjnymi

  • Koordynacja i przygotowanie dokumentów dla transportu

  • Prowadzenie harmonogramu wysyłek

  • Weryfikacja - ustalenie sposobu pakowania

  • Monitorowanie wskaźników logistycznych

  • Przygotowanie dokumentacji do Agencji Celnej, weryfikacja dokumentów eksportowych

  • Wprowadzanie zamówień do system Navision

  • Koordynowanie procesu realizacji zamówień krajowych i zagranicznych

  • Sporządzanie ofert oraz tworzenie kalkulacji cenowych na wyroby firmy

  • Analiza stanów magazynowych pod kątem realizacji zamówień

  • Fakturowanie

  • Raportowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: Logistyka)

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum A2)

  • Dokładność i orientacja na cel

  • Umiejętność samoorganizacji

  • Umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, zdolności analityczne i łatwość uczenia się

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z transportem oraz znajomość procedur transportowych w transporcie międzynarodowym, celnych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie bardziej doświadczonych członków zespołu

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Naszym celem jest sukces każdego z klientów, każdego dnia, w każdym zakątku świata. Jesteśmy dumni z tego, że prowadzimy działalność w sposób bezpieczny, odpowiedzialny i zrównoważony.

Zasady jakimi się kierujemy na co dzień to:

Szanujemy i doceniamy każdego człowieka;

Bezpieczeństwo, Zdrowie i Środowisko napędzają każdy aspekt naszej pracy;

Razem tworzymy firmę – dzięki temu odnosimy sukcesy.

Jako spółka australijskiej grupy Orica, Minova Arnall Sp. z o.o. produkuje i sprzedaje systemy kotew skalnych, górniczych oraz akcesoria.

Do naszego zespołu w Truskolasach poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.