Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Logistyki

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    eBilet.pl – lider sprzedaży oraz dystrybucji internetowej biletów w branży kulturalno-rozrywkowej. Szukamy kreatywnych oraz ambitnych osób, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.
    Zapewniamy ciekawe wyzwania, wspaniałą atmosferę pracy i dużo więcej…

    Miejsce pracy: Warszawa

    OCZEKIWANIA:

    • wysoka kultura osobista,
    • umiejętność ładnego wysławiania się, uśmiech w głosie, komunikatywność,
    • otwartość, cierpliwość, pozytywne nastawienie, empatia,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz sprawność wyszukiwania informacji,
    • odpowiedzialność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
    • zdolność szybkiego uczenia się,
    • doświadczenie w pracy z klientem oraz w obsłudze telefonicznej będzie dodatkowym atutem.

    OBOWIĄZKI:

    • mailowa, telefoniczna oraz bezpośrednia obsługa klientów w zakresie informacji o ofercie, rozwiązywania bieżących problemów klientów oraz realizacji zamówień,
    • kompleksowe przygotowanie wysyłek biletów,
    • rejestracja oraz rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnych,
    • przygotowywanie raportów,
    • współpraca z pozostałymi działami w firmie.

    OFERTA:

    • praca w największej firmie w Polsce zajmującej się sprzedażą biletów na wydarzenia kulturalne, rozrywkowe i sportowe,
    • praca w prestiżowej lokalizacji w siedzibie firmy (w Warszawie), związana także z wyjazdami na miejsca wydarzeń koncertowych, sportowych, teatralnych i widowisk na terenie Polski,
    • praca z ciekawymi, pełnymi pasji ludźmi w przyjaznej atmosferze współpracy,
    • nauka oraz rozwijanie swoich kompetencji,
    • codziennie świeże owoce :),
    • prywatna opieka medyczna,
    • możliwość uczestnictwa w wybranych wydarzeniach kulturalnych, rozrywkowych i sportowych z oferty eBilet.pl.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeby obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez eBilet Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (j.t Dz.U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne".