Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta i/lub Sprzedaży w międzynarodowej firmie E-commerce

NEUTEC GmbH

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Jesteśmy międzynarodowym startupem E-commerce, który tworzy jedyny na rynku marketplace dla profesjonalistów oferujący urządzenia HVAC.

Nasza platforma handlowa oferuje takie produkty jak Zehnder, Viessmann, Systemair, Paul, Maico, Dalap, Vents, Lunos, VTS.

Zamierzamy jeszcze mocniej rozwinąć Neutec – dlatego musimy zwiększyć moce przerobowe w naszym zespole. Poszukujemy osób, które pomogą nam w sprzedaży i obsłudze klienta.

Szukamy osób, które potrafią budować długofalowe relacje, dbać o zadowolenie klienta, zaproponować mu najlepsze rozwiązanie i obsłużyć jego zamówienie.

Szukamy także osób, które potrafią prowadzić sprzedaż telefoniczną, zaproponować warianty, dobrać rozwiązanie i domknąć sprzedaż.

Pfoil poszukiwanych osób to od Średnio Zaawansowanych do Bardzo Zaawansowanych i Doświadczonych sprzedawców czy osób, które osbługją klienta.

Jesteśmy nowoczesnym E-commerce, wchodzimy na kolejne rynki w Europie i działamy przez telefon, chat, e-mail, SMS, whatsapp, messenger itd. Wszystko to w nowoczesnym, zintegrowanym systemie CRM.

• potrafisz budować relacje z klientem i chcesz aby klient był zadowolony z zakupów i obsługi

• klient nie jest dla Ciebie tylko "rekordem w bazie danych" ale żywym człowiekiem i praca z klientami sprawia Ci satysfkację

• masz doświadczenie w sprzedaży produktów przez telefon lub doświadczenie w obsłudze klienta

• pracujesz z nastawieniem na realizację celu

• masz wewnętrzną pasję do sprzedaży lub obsługi klienta

• mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów Smart Home lub HVAC,

Będziesz odpowiadać za:

• realizacje celów sprzedażowych i/lub obsługę zamówień i zapytań klientów,

• telefoniczny i mailowy kontakt z klientami niemieckojęzycznymi i/lub z innego kraju europejskiego,

• tworzenie tłumaczeń z języka niemieckiego (lub innego) na język polski i odwrotnie,

• przygotowywanie dokumentów i raportów,

• research konkurencji, klientów w Internecie

Jeśli chcesz - możesz brać udział w rozwoju firmy, modelu obsługi klienta, procesów i narzędzi. Jesteśmy energiczną, zespołową firmą. Jeśli masz pomysły i sugestie. U nas je po prostu wdrożysz do własnej pracy!

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom B2) lub znajomość innego języka europejskiego na tym samym poziomie

  • Dobra organizacja własnej pracy

  • Znajomośś obsługi komputera

To oferujemy

  • Udział w innowacyjnym projekcie o globalnym zasięgu

  • Rzeczywisty wpływ na rozwój nowej inicjatywy rynkowej

  • Pracę w zharmonizowanym zespole o wszechstronnych kompetencjach biznesowych, marketingowych i technologicznych

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń

  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub w naszym pięknym biurze w Gdańsku w Olivia Business Center

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

NEUTEC GmbH

We are the world first and only digital marketplace in HVAC industry. We carefully select innovative HVAC solutions to offer the customers highest possible sales experience and customer service in heating, ventilation and air conditioning. All our services and processes are available online with very easy and intuitive ordering and the best after-sales service.

Our markets are the most advanced engineering markets around the globe – including Germany, United Kingdom, Scandinavia, USA and Middle East.

We are E-commerce Start-Up founded in Berlin. We constantly innovate, we challenge “Status Quo”, we love teamwork, we want to “make a difference” on the HVAC market, we are digital, we love fun and having great time while working.

As we enter the next phase in our development, currently we are looking for a key team member to our offices in Gdańsk/Warsaw.

Przewiń do profilu firmy