Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Ds. Obsługi Klienta i Obsługi Sklepu Internetowego

A NEW THERAPY Sp. z o.o.O firmie

  • Łucka 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

A NEW THERAPY Sp. z o.o.

Łucka 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klientów internetowych (sklepy internetowe, Allegro).

  • Aktualizacja informacji na stronach IT, optymalizacja opisów pod kątem SEO, wprowadzanie do sprzedaży internetowej nowych produktów.

  • Dobór narzędzi skutecznie wspierających sprzedaż internetową i stały monitoring ich skuteczności.

  • Monitorowanie działań konkurencji i reagowanie na nie.

  • Analizowanie sprzedaży i przygotowywanie raportów.

  • Dbałość o wzrost sprzedaży i optymalizację kosztów z nią związanych.

  • Profesjonalna obsługa klientów hurtowych, detalicznych (hurtownie i firmy farmaceutyczne, apteki, sklepy medyczne) oraz przedstawicieli handlowych.

  • Realizacja zamówień (kompletowanie zamówień oraz fakturowanie).

  • Kontrola płatności za sprzedany towar.

  • Zarządzanie towarem (uzgodnienia towarowo-dokumentacyjne z producentami, składanie zamówień u kontrahentów, kontrola dostaw i stanów magazynowych, przyjęcia towaru w systemie magazynowym).

  • Opracowywanie oraz aktualizacja cenników, ofert handlowych, dokumentacji technicznej wyrobów medycznych do urzędów, w tym URPLWMiPB.

  • Sporządzenie dokumentacji i realizacja obowiązków wynikających z INTRASTAT oraz Ochrony Środowiska i Recyklingu.

  • Poszukiwanie innych kanałów sprzedaży w Internecie.

  • Współpraca z działem marketingu lub firmą współpracującą w zakresie tworzenia materiałów graficznych, nowych opisów produktów, instrukcji użycia, gwarancji, etc.

  • Udział w inwentaryzacji i audytach magazynowych.

  • Udział w targach, wystawach, konferencjach.

Nasze wymagania

  • Umiejętności księgowe w zakresie sprzedaży i magazynowania towarów oraz "budowania” ceny i rabatowania.

  • Biegła znajomość obsługi komputera i Internetu oraz swobodne posługiwanie się pakietem MS Office (Excel, Word).

  • Znajomość sprzedażowa serwisu aukcyjnego Allegro oraz doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego.

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Obsługi Klienta.

  • Doświadczenie w pracy z aktywnym użyciem baz danych.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Kontakty ze środowiskiem międzynarodowym.

  • Narzędzia pracy właściwe dla wykonywanej pracy.

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17.

Firma handlowa z branży medycznej i kosmetycznej poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista Ds. Obsługi Klienta i Obsługi Sklepu Internetowego.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Wyłącznie osoby spełniające powyższe warunki, prosimy o przesłanie swojej aplikacji (list motywacyjny, CV, aktualne zdjęcie, referencje) do dnia 15.04.2021 r. z dopiskiem "Specjalista Ds. Obsługi Klienta i Obsługi Sklepu Internetowego".

Miejsce pracy

WARSZAWA (okolice Bemowa)