Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta i realizacji zamówień

Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych Polon-Poznań Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Bułgarska 63/65

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji handlowej,

  • wprowadzanie zamówień i koordynacja przy ich realizacji,

  • współpraca z poddostawcami,

  • fakturowanie,

  • doraźne przygotowywanie ofert dla klienta,

  • współpraca z przedstawicielami handlowymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • mile widziana znajomość programu SUBIEKT,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • pracę w systemie jednozmianowym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i kwalifikacji pracownika,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.