Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. obsługi klienta i realizacji zamówień

Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych Polon-Poznań Sp. z o.o.O firmie

Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych Polon-Poznań Sp. z o.o.

Bułgarska 63/65

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji handlowej,
  • wprowadzanie zamówień i koordynacja przy ich realizacji,
  • współpraca z poddostawcami,
  • fakturowanie,
  • doraźne przygotowywanie ofert dla klienta,
  • współpraca z przedstawicielami handlowymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość programu SUBIEKT,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i kwalifikacji pracownika,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Specjalista ds. obsługi klienta i realizacji zamówień, Bułgarska 63/65, Grunwald, Poznań