Specjalista ds. obsługi klienta i rekrutacji z językiem niemieckim

SENIORAKTIVA sp. z o.o.O firmie

SENIORAKTIVA sp. z o.o.

al. Jana Pawła II 11

Warszawa

Senioraktiva Sp. z o.o. - jesteśmy młodą ale dynamicznie rozwijająca się firmą. Oferujemy legalną pracę opiekunkom osób starszych na terenie Niemiec. Aplikując do nas, masz pewność, że Twoja obecność faktycznie przedłoży się na dalszy rozwój spółki a praca z nami nie będzie już tylko przykrym obowiązkiem. To my tworzymy swoje miejsce pracy!

Jeżeli odpowiadają Ci poniższe zadania oraz nasze oczekiwania wobec Twojej osoby, to zachęcamy do aplikacji!

Zadania:

  • obsługa telefoniczna i mailowa klienta w języku niemieckim w zakresie obsługi nowego oraz stałego kontraktu
  • rozbudowa bazy danych poprzez rekrutację personelu opiekuńczego
  • budowanie relacji zarówno z klientem niemieckojęzycznym jak i z personelem opiekuńczym
  • doradztwo w zakresie indywidualnych rozwiązań sytuacji
  • redagowanie oraz zamieszczanie ogłoszeń
  • finalizowanie oraz późniejsze koordynowanie kontraktu

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • umiejętność swobodnego formułowania i wyrażania myśli
  • komunikatywność i otwartość
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • samo zorganizowanie

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz radzenia sobie ze stresem
  • dar przekonywania

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • laptop i telefon służbowy
  • współpracę z młodym i wesołym zespołem
  • zdobywanie kompetencji i doświadczenia w coraz to bardziej popularnej i stale rozwijającej się branży
  • realny udział w rozwoju firmy
  • biuro sytuowane w dobrej lokalizacji - obok metra, tramwaju i przystanku autobusowego. W pobliżu również galeria Arkadia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy