Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta i sklepu internetowego

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BIS Sebastian Lalik

  • 1 Maja 21, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

1 Maja 21

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemu sprzedażowego i panelu administracyjnego sklepu internetowego.

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami.

  • Kontakt z partnerami handlowymi.

  • Nadzór nad realizacją zamówień.

  • Przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych oraz zwrotów.

  • Aktualizacja treści w sklepie: opisów produktów, zdjęć, cen.

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży (Faktura VAT, Korekty Faktur itp.).

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i zarządzaniu sklepem internetowym.

  • Wykształcenie min. średnie.

  • Umiejętność tworzenia poprawnych stylistycznie tekstów, w tym opisów produktów.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Punktualność.

  • Entuzjazm, samodzielność i inicjatywa w działaniu.

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem.

  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office.

To oferujemy

  • CZAS PRACY

  • Od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00.

  • MIEJSCE PRACY

  • Magazyn sklepu internetowego ul: 1 Maja 21 Bielsko-Biała.

  • WYNAGRODZENIE

  • Stawka godzinowa oraz premia.

  • FORMA ZATRUDNIENIA

  • Umowa o pracę.

O nas

Sklep internetowy ModBiS.pl, specjalizujący się w sprzedaży odzieży damskiej, zatrudni osobę do pracy biurowej na stanowisku specjalista ds. obsługi klienta i sklepu internetowego.