Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Posiadasz minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży (najlepiej w branży produkcyjnej, technicznej)? Komunikacja w j. angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu? Lubisz kontakt z klientem?

Jeśli tak to świetnie się składa, ponieważ dla naszego klienta z branży produkcyjnej z Bytomia poszukujemy specjalisty ds. obsługi klienta i sprzedaży.

Daj sobie szansę i weź udział w projekcie rekrutacyjnym, aplikuj poniżej!

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bieżących i pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie pozytywnych relacji

  • Wprowadzanie zamówień do systemu

  • Prowadzenie negocjacji warunków dotyczących terminów realizacji zamówień, sposobu dostawy oraz sposobu i terminu płatności (dla rozliczeń bezgotówkowych) oraz ewentualnych upustów do obowiązujących cen

  • Przygotowanie ofert handlowych, prezentacji sprzedażowych

  • Monitorowanie terminów dostaw, kosztów transportu, cen, wyników i umów oraz proaktywne działanie w przypadku niezgodności.

  • Zapewnienie lokalnego wsparcia dla marketingu międzynarodowego i treści artykułów branżowych.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta lub sprzedaży - minimum rok doświadczenia (najlepiej w branży technicznej/produkcyjnej)

  • Bardzo dobra znajomość znajomości języka angielskiego (minimum B2/C1)

  • Silne umiejętności komunikacyjnych i personalnych

  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Znajomość innych języków obcych, np. niemieckiego, rosyjskiego

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Możliwość uzyskania premii

  • Szkolenia wdrożeniowe

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy