Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży - Dział Testów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

    Dział Testów

    Miejsce pracy: Warszawa

    W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy projekty rekrutacyjne do działu testów telefonicznej obsługi klienta.

    Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

    Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach polskiej firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to zajęcie dla Ciebie.

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowa obsługa telefoniczna klienta  w zakresie przyjmowania, realizacji i aktualizacji zamówień;
    • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb;
    • Promowanie i sprzedaż produktów;
    • Realizowanie projektów o różnej tematyce zgodnie ze zleceniami partnerów biznesowych;
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy i relacje z klientami;
    • Administrowanie systemem zamówień;
    • Udzielanie informacji na temat dokonywanych zamówień, rozwiązywanie problemów, budowanie świadomości marki.

    Wymagania:

    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i kreatywność;
    • Ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne;
    • Zdolności sprzedażowe poparte sukcesami w sprzedaży;
    • Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży (doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem);
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
    • Entuzjazm i zaangażowanie;
    • Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania;
    • Wysoka kultura osobista i motywacja do działania;
    • Dyspozycyjność do współpracy w pełnym wymiarze godzin z biura w Warszawie.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne, stabilne warunki współpracy oraz premiowanie dobrych wyników i podejmowanych inicjatyw;
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu;
    • Przyjazną atmosferę w multikulturowym środowisku;
    • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.