Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 27.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Szukasz pracy w stabilnej, rozwijającej się firmie? Nasza propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie!

    Serwis Nocowanie.pl to najpopularniejszy serwis noclegowy w Polsce, który jest częścią Grupy Wirtualna Polska!

    Przez ostatnie 12 lat wyznaczamy nowe trendy w branży i podbijamy rynek turystyczny w kraju i za granicą.
    Naszym celem jest dalszy rozwój . Jeśli chcesz dołączyć do naszego silnego 70-cio osobowego zespołu, w sprzedaży czujesz się jak "ryba w wodzie", a w życiu jesteś nastawiony na "TAK" to właśnie Ciebie szukamy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Lublin

    Twoje zadania:

    • aktywny kontakt telefoniczny i e-mailowy z Klientem
    • rozpoznawanie potrzeb Klientów oraz budowanie trwałych i partnerskich relacji
    • sprzedaż telefoniczna produktów i usług firmy
    • realizacja wyznaczonego planu sprzedaży
    • obsługa Klienta z najwyższą jakością i starannością
    • regularna aktualizacja wpisów w bazie danych

    Poszukujemy osób:

    • posiadających doświadczenie oraz znajomość technik sprzedaży
    • otwartych i pewnych siebie
    • zaangażowanych w realizację powierzonych zadań
    • potrafiących aktywnie słuchać i badać potrzeby Klienta
    • z dobrą organizacją czasu pracy
    • ze znajomością obsługi komputera w tym pakietu MS Office (Excel i Word)
    • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu Biura Obsługi Klienta

    Dołącz do naszego Zespołu a zapewnimy Ci:

    • pracę „od zaraz” w zgranym zespole i partnerskiej atmosferze
    • umowę o pracę jeżeli skończyłeś studia i potrzebujesz poczucia bezpieczeństwa zatrudnienia,
    • stałą podstawę oraz motywujący system wynagrodzenia dodatkowego (prowizje i premie uzależnione od wyników pracy)
    • pracę w rozwijającej się firmie z solidnie usytuowanym na rynku produktem
    • szkolenie wdrażające w obsługę systemu oraz szkolenie produktowe
    • dofinansowanie do karty Multisport
    • samodzielne stanowisko pracy (połączenia wykonujesz Ty nie system)
    • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach, wolne weekendy i święta
    • dofinansowanie do obiadów oraz pyszną kawę :)

    Masz pytania? Zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo - na pewno odpowiemy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Dziękujemy za nadesłane aplikacje, informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nocowanie.pl Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nocowanie.pl Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    bottom