Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 27.11.2017
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 27.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Szukasz pracy w stabilnej, rozwijającej się firmie? Nasza propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie!

Serwis Nocowanie.pl to najpopularniejszy serwis noclegowy w Polsce, który jest częścią Grupy Wirtualna Polska!

Przez ostatnie 12 lat wyznaczamy nowe trendy w branży i podbijamy rynek turystyczny w kraju i za granicą.
Naszym celem jest dalszy rozwój . Jeśli chcesz dołączyć do naszego silnego 70-cio osobowego zespołu, w sprzedaży czujesz się jak "ryba w wodzie", a w życiu jesteś nastawiony na "TAK" to właśnie Ciebie szukamy na stanowisko:
Miejsce pracy: Lublin

Twoje zadania:

  • aktywny kontakt telefoniczny i e-mailowy z Klientem
  • rozpoznawanie potrzeb Klientów oraz budowanie trwałych i partnerskich relacji
  • sprzedaż telefoniczna produktów i usług firmy
  • realizacja wyznaczonego planu sprzedaży
  • obsługa Klienta z najwyższą jakością i starannością
  • regularna aktualizacja wpisów w bazie danych

Poszukujemy osób:

  • posiadających doświadczenie oraz znajomość technik sprzedaży
  • otwartych i pewnych siebie
  • zaangażowanych w realizację powierzonych zadań
  • potrafiących aktywnie słuchać i badać potrzeby Klienta
  • z dobrą organizacją czasu pracy
  • ze znajomością obsługi komputera w tym pakietu MS Office (Excel i Word)
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu Biura Obsługi Klienta

Dołącz do naszego Zespołu a zapewnimy Ci:

  • pracę „od zaraz” w zgranym zespole i partnerskiej atmosferze
  • umowę o pracę jeżeli skończyłeś studia i potrzebujesz poczucia bezpieczeństwa zatrudnienia,
  • stałą podstawę oraz motywujący system wynagrodzenia dodatkowego (prowizje i premie uzależnione od wyników pracy)
  • pracę w rozwijającej się firmie z solidnie usytuowanym na rynku produktem
  • szkolenie wdrażające w obsługę systemu oraz szkolenie produktowe
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • samodzielne stanowisko pracy (połączenia wykonujesz Ty nie system)
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach, wolne weekendy i święta
  • dofinansowanie do obiadów oraz pyszną kawę :)

Masz pytania? Zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo - na pewno odpowiemy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Dziękujemy za nadesłane aplikacje, informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nocowanie.pl Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nocowanie.pl Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się