Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży

CYFRA.EU Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Dolna 15
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

CYFRA.EU Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Dolna 15

Warszawa

Cyfra.eu w związku z rozwojem salonu sprzedaży elektroniki użytkowej w Warszawie poszukuje kandydatów odpowiedzialnych za bieżącą sprzedaż stacjonarną i internetową.

Opis stanowiska:

  • Telefoniczny, mailowy i osobisty kontakt z klientami;
  • Nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami;
  • Obsługa procesu sprzedaży;
  • Sporządzanie dokumentacji wewnętrznej;
  • Obsługa reklamacji i zwrotów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub znajomości branży elektroniki użytkowej;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i dokładności;
  • Komunikatywności i samodzielności;
  • Wysokiej kultury osobistej;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Kreatywności w zakresie radzenia sobie z niestandardowymi sytuacjami.

Mile widziane jest:

  • Umiejętność posługiwania się programem sprzedażowo magazynowym typu Subiekt.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • Wszystkie niezbędne narzędzia – w tym obszerne szkolenie z zakresu działalności firmy, produktów i obsługi klienta;
  • Kartę MultiSport.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne