Ta oferta pracy jest nieaktualna od 147 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży z jęz. fińskim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

    z językiem fińskim

    Miejsce pracy: Warszawa

    Znasz biegle język fiński? Chcesz rozwijać swoje możliwości w sprzedaży i obsłudze klienta?

    Poszukujemy osób do Departamentu Obsługi Klienta i Sprzedaży w języku fińskim.

     Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

    Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowa telefoniczna obsługa klientów i sprzedaż w języku fińskim
    • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb
    • Badanie potrzeb klientów i dbanie o budowanie pozytywnych relacji
    • Administrowanie systemem zamówień
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka fińskiego
    • Dobra znajomość języka polskiego lub angielskiego
    • Doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta lub sprzedaży będzie atutem
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Komunikatywność, poprawność i płynność językowa oraz nastawienie na potrzeby klienta
    • Profesjonalizm w kontakcie telefonicznym z klientem
    • Swobodne posługiwanie się komputerem
    • Sumienność, odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy
    • Elastyczne godziny współpracy
    • Lokalizację w ścisłym centrum Warszawy
    • Pakiet szkoleń
    • Ścieżkę rozwoju w strukturach firmy
    • Dodatkowe benefity: opiekę medyczną, kartę Multisport
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.