Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży z językiem fińskim

Home Global O firmie

  • Marszałkowska 89, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Home Global

Marszałkowska 89

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa telefoniczna obsługa klientów i aktywna sprzedaż w języku fińskim

  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb

  • Badanie potrzeb klientów i dbaniem o budowanie pozytywnych relacji

  • Administrowanie systemem zamówień

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka fińskiego

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego lub angielskiego

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta lub sprzedaży będzie atutem

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Nastawienie na realizowanie wyznaczonych celów

  • Profesjonalizm w kontakcie telefonicznym z klientem

  • Sumienność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie bez limitu – zależne od Twoich wyników;

  • Możliwość rozwoju w dynamicznej organizacji (zapewniamy stałe wsparcie szkoleniowe);

  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca ( proces rekrutacji oraz wdrożenie online)

  • System benefitów;

  • Pracę pełną wyzwań z możliwością rozwoju w strukturach firmy (przy stanowiskach wyższego szczebla stawiamy na rekrutację wewnętrzną);

  • Stabilne warunki współpracy- umowę podpisujesz już pierwszego dnia szkolenia,

  • Work – life balance - wiemy, że nie samą pracą człowiek żyje więc nie oczekujemy nadgodzin a na swój grafik masz wpływ przede wszystkim Ty sam;

  • Różnego rodzaju konkursy motywujące do działania, integracje, warsztaty;

  • Od pierwszego dnia zostaniesz objęty procesem onboardingu – wspólnie będziemy dążyć do tego abyś stał się jak najlepszy w tym co robisz.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Home Global

Jeśli jesteś komunikatywny, nie boisz się trudnych zadań i chcesz zdobywać doświadczenie w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych, aplikuj!

Przewiń do profilu firmy