Specjalista ds. obsługi Klienta i Zamówień

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-08-08
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2019-09-07)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Informatyczna „PiM”, jest autoryzowanym przedstawicielem wielu czołowych producentów kas fiskalnych, sprzętu peryferyjnego oraz oprogramowania sprzedażowego.

    Miejsce pracy: Kraków (okolice)

    ZADANIA:

    • Sprzedaż produktów z branży kas fiskalnych i oprogramowania sprzedażowo - magazynowego,
    • Profesjonalna obsługa klientów sklepu,
    • Kontakt z klientem – mailowy/telefoniczny/w siedzibie firmy,
    • Przygotowywanie oraz wysyłka ofert do klientów firmy,
    • Kontrola stanu magazynu,
    • Przygotowywanie zamówień towaru dla firmy ,
    • Wystawianie dokumentów wewnętrznych i sprzedażowych,
    • Rozliczanie kasy gotówkowej,
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Znajomość zasady obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie,
    • Znajomość kas fiskalnych oraz oprogramowania sprzedażowo - magazynowego będzie dodatkowym atutem,
    • Komunikatywność,
    • Punktualność,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Umiejętność pracy w zespole i organizacji czasu pracy,
    • Kreatywność i inicjatywa własna,
    • Zaangażowanie w pracy dla firmy,
    • Prawo jazdy kat. B.

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie działającej od 1995 roku (umowa o pracę),
    • Wysokie wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
    • Przyjazna atmosfera pracy,
    • Atrakcyjne warunki współpracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w tym szkolenia handlowe,
    • Telefon i samochód służbowy.
    Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe kryteria prosimy o nadsyłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

    Jesteśmy zainteresowani również osobami bez doświadczenia chętnymi do zdobywania wiedzy.