Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta i zamówień

INNVIGO Sp. z o.o.O firmie

INNVIGO Sp. z o.o.

aleje Jerozolimskie 178

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zamówień od klientów

  • Organizowanie dostaw do klientów

  • Monitorowanie realizacji zamówień

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Przygotowywanie korespondencji działu sprzedaży

  • Rozliczanie programów promocyjnych

  • Stały kontakt z Doradcami ds. Sprzedaży i Promocji

  • Współpraca z magazynami

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży i/lub obsłudze klienta

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

  • Znajomość programu ComarchXL będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej w Polsce i za granicą

  • Możliwości rozwoju

  • Pakiet socjalny, obejmujący m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość rozwoju

INNVIGO Sp. z o.o. to polski producent środków ochrony roślin z siedzibą w Warszawie, stawiający na produkty wysokiej jakości, które chronią uprawy i zwiększają plony przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego.

Przewiń do profilu firmy