Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta Indywidualnego

Mennica Polska S.A.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zrozumiałe przedstawienie oferty (procedury zakupu) + ew. pomoc klientom w wyborze formy i gramatury zamawianego kruszcu.
  • Przygotowanie dokumentów ofertowych (wycena + zamówienia).
  • Nadzór nad realizacją zamówienia.
  • Przyjmowanie zrealizowanych zamówień na stan oddziału.
  • W zależności od wyboru klienta wydawanie zamówień lub przygotowanie i podpisywanie umowy przechowania.
  • Dbanie o wizerunek firmy, biura, powierzonego mienia etc.
  • Obsługa korespondencji oraz faktur biura

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i otwartość, samodzielność i odpowiedzialność,
  • Nastawienie na realizację wyznaczonego celu,
  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel),
  • Wyższe wykształcenie ( zarządzanie, finanse, bankowość )
  • Doświadczenie w obsłudze klienta,
  • Zaświadczenie o niekaralności

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zdobywanie doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Bezpłatną opiekę medyczną;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Specjalista ds. Obsługi Klienta Indywidualnego, Gorzów Wielkopolski