Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta Internetowego

Toyota LubinO firmie

Toyota Lubin

Przemysłowa 1E

Lubin

9 - krotny Dealer Roku, salon Toyota Dobrygowski w LUBINIE poszukuje pełnych pasji Kandydatów, którzy dołączą do pracy w najbardziej energicznym miejscu na rynku lubińskim! Zapewnimy Ci wszystkie narzędzia i szkolenia niezbędne do tego, abyś odniósł sukces. W ramach swoich obowiązków będziesz odpowiedzialny za pozytywne i serdeczne relacje z Klientami, którzy stoją w obliczu zakupu używanego samochodu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja zadań związanych z telefoniczną i mailową obsługą Klientów (prowadzenie rozmów przychodzących i wychodzących;
  • Umawianie i realizacja spotkań handlowych;
  • Prezentacja oferty online (video rozmowy);
  • Prezentacja oferty offline – spotkania z klientami, prezentacja samochodu;
  • Informowanie Klientów o aktualnej ofercie produktów i usług;
  • Udział w realizacji kampanii sprzedażowych;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższych standardów obsługi.

WYMAGANIA:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży;
  • Doświadczenie w pracy w Call Center – mile widziane;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych i prowadzenia rozmów telefonicznych;
  • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja własnej pracy;
  • Biegła obsługa komputera, w tym programu Excel;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Umiejętność przyjmowania informacji zwrotnej;
  • Chęć rozwoju i ciągłego poszerzania kwalifikacji;
  • Otwartość na bardzo, bardzo, bardzo… częste rozmowy telefoniczne :)

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego – cykl szkoleń wdrożeniowych i produktowych;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pakiety medyczne;
  • Benefity sportowe;
  • Pracowniczy system wynajmu nowej Toyoty na preferencyjnych warunkach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dobrygowski Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy