Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi klienta internetowego

  • Czapury (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 26.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Avance Spółka z o.o.

    Firma holenderska działająca kilkanaście lat na rynku polskim specjalizująca się w branży dekoracyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Czapury koło Poznania (rejon Ronda Starołęki)

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Czapury (pow. poznański)
    Region: wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • administracja sklepu internetowego dekorujpnline.pl
    • obsługa telefoniczna i mailowa z klientami
    • zarządzanie obiegiem dokumentów
    • docelowe przyuczenie obsługi panelu Prestashop i wdrożenie w politykę marketingową

    Wymagania:

    • dobra znajomość j. angielskiego
    • dobra organizacja pracy i samodzielność
    • otwartość na naukę
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość Prestashop, Google AdWords i Google Analytics będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie na umowę o pracę od zaraz
    • możliwość przeszkolenie w zakresie e-commerce
    • przyjazną atmosferę
    • prace od poniedziałku do piątku 9.00 -17.00
    • dobrą kawę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim.

    Na aplikacji prosimy zamieciklauzul: „Wyraam zgodna przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy zgodnie z ustawo ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. nr 133 poz.883)”.