Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta - Inżynier Budowy

IMPERIAL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wadowicka 7, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IMPERIAL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wadowicka 7

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów w procesie odbiorów i przekazywania mieszkań;

  • prowadzenie procesu zmian lokatorskich we współpracy z architektem i generalnym wykonawcą;

  • obsługa posprzedażowa Klientów – zgłoszeń na podstawie rękojmi;

  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami;

  • przygotowywanie zapytań ofertowych;

  • analiza otrzymywanych ofert.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • wykształcenie wyższe (budownictwo);

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • elastyczność, komunikatywność i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;

  • dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCad;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie;

  • dużą samodzielność;

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności;

  • przyjazną atmosferę w młodym zespole profesjonalistów.

Imperial Capital jest spółką inwestycyjną, kompleksowo realizującą inwestycje mieszkaniowe oraz projekty deweloperskie na krakowskim rynku mieszkaniowym i biurowym. Powierzchnia czterech realizowanych projektów to ponad 36 tys. m2 o wartości 265 mln zł. Spółka dynamicznie się rozwija, planując realizacje kolejnych inwestycji.

Obecnie prowadzimy sprzedaż dwóch inwestycji mieszkaniowych:

• Green Park Villi Etap II,

• Citi Yes najnowszego projektu, obejmującego 290 mieszkań i lokale usługowe.

Przewiń do profilu firmy