Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta - IT

dhosting.pl Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Klientów poprzez obsługę mailową i telefoniczną.

  • Rozwiązywanie problemów ze stronami Klientów.

  • Udzielanie Klientom rad z zakresu optymalnego prowadzenia i rozwoju ich stron WWW.

  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość popularnych CMSów jak WordPress, Joomla, PrestaShop.

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

  • Doświadczenie w pracy wymagającej kontaktu telefonicznego

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Ukierunkowanie na cele i usprawnianie pracy swojej oraz kolegów z zespołu.

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku hostingowego.

To oferujemy

  • Pracę dla firmy z 14-letnią tradycją i ambitnymi (także międzynarodowymi) planami rozwojowymi.

  • Pracę w firmie pozycjonującej się w gronie liderów branży – pozostającej przyjacielskim

  • niewielkim zespołem ludzi, nastawionych na kreowanie niekorporacyjnej atmosfery.

  • Możliwość awansowania i wzrostu wraz ze wzrostem firmy.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Rozliczenie w formie wynagrodzenia stałego plus premii od efektów pracy.

  • Niekorporacyjne warunki pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata