Ta oferta pracy jest nieaktualna od 865 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi klienta – j.czeski lub j.słowacki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecniedla naszego Klienta – firmy świadczącej usługi dla prestiżowych marek poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Warszawa
SOKCS/W-wa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów czesko- lub słowacko-języcznych;
  • Telefoniczna sprzedaż (B2B) urządzeń z grupy „power tools” dla retailerów,
    m.in.: do elektromarketów, marketów budowlanych z rynku czeskiego lub słowackiego.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Native/biegła znajomość języka czeskiego lub słowackiego w mowie i piśmie;
  • Komunikatywna znajomość j. polskiego lub j. angielskiego (potrzebna do komunikacji wewnętrznej);
  • Umiejętność obsługi  systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office;
  • Operatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra dykcja;
  • Mile widziane doświadczenie związane z obsługą klienta/ wsparciem technicznym/ sprzedażą,
  • Mile widziane zainteresowania techniczne (sprzęt RTV/AGD, elektronarzędzia budowlane).

Oferujemy:

  • Pakiet szkoleń w kraju i za granicą
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia i awans wewnętrzny;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju;
  • Stabilne zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu (praca od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych);
  • Świadczenia pozapłacowe (np. dofinansowanie „wczasów pod gruszą”, bony świąteczne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, karta multisport);
  • Dla studentów możliwe zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;
  • Miłą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku i wspierającym otoczeniu;

  • Konkursy i spotkania integracyjne;
  • Comiesięczny, słodki poczęstunek dla wszystkich pracowników - owoce lub słodycze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się