Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1209 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi klienta – j.czeski lub j.słowacki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

    Obecniedla naszego Klienta – firmy świadczącej usługi dla prestiżowych marek poszukujemy osób na stanowisko:

    Specjalista ds. obsługi klienta

    Miejsce pracy: Warszawa
    SOKCS/W-wa

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa klientów czesko- lub słowacko-języcznych;
    • Telefoniczna sprzedaż (B2B) urządzeń z grupy „power tools” dla retailerów,
      m.in.: do elektromarketów, marketów budowlanych z rynku czeskiego lub słowackiego.

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Wykształcenie minimum średnie;
    • Native/biegła znajomość języka czeskiego lub słowackiego w mowie i piśmie;
    • Komunikatywna znajomość j. polskiego lub j. angielskiego (potrzebna do komunikacji wewnętrznej);
    • Umiejętność obsługi  systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office;
    • Operatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;
    • Dobra dykcja;
    • Mile widziane doświadczenie związane z obsługą klienta/ wsparciem technicznym/ sprzedażą,
    • Mile widziane zainteresowania techniczne (sprzęt RTV/AGD, elektronarzędzia budowlane).

    Oferujemy:

    • Pakiet szkoleń w kraju i za granicą
    • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia i awans wewnętrzny;
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju;
    • Stabilne zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu (praca od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych);
    • Świadczenia pozapłacowe (np. dofinansowanie „wczasów pod gruszą”, bony świąteczne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, karta multisport);
    • Dla studentów możliwe zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;
    • Miłą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku i wspierającym otoczeniu;

    • Konkursy i spotkania integracyjne;
    • Comiesięczny, słodki poczęstunek dla wszystkich pracowników - owoce lub słodycze.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

    Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
    Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

    W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".