Specjalista ds. Obsługi Klienta – j. francuski

  • Sosnowiec, śląskie
  • Generała Stefana Grota-Roweckiego 130, 41-200 Sosnowiec, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk oraz produktów i usług pokrewnych. Timken zatrudnia ponad 18,000 pracowników w fabrykach i biurach zlokalizowanych w 35 krajach na całym świecie.

    Do naszego Europejskiego Centrum Obsługi Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA
    – J. FRANCUSKI
    Miejsce pracy: Sosnowiec – centrum

    Zakres obowiązków:

    • wspieranie przydzielonej grupy kluczowych francuskich klientów firmy Timken w zakresie całego procesu - od zapytania ofertowego do dostarczenia produktu
    • przyjmowanie i obsługa zamówień, monitorowanie statusu zamówień w systemie SAP, kontrolowanie terminów dostaw i dostępności produktów, rozwiązywanie problemów związanych z procesem dostawy
    • ścisła współpraca z inżynierem sprzedaży zlokalizowanym we Francji w zakresie zamówień i bieżącej współpracy z klientem
    • współpraca z innymi działami firmy Timken na całym świecie - magazyny wysyłkowe, planowanie dostaw, planowanie popytu, zespół ds. transportu, produkcja
    • analizowanie i realizowanie specyficznych wymagań klienta dotyczących obsługi lub zamówień
    • uczestnictwo w okazjonalnych wizytach u klienta, spotkaniach lub telekonferencjach

    Wymagania:

    • biegła znajomość języka francuskiego
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • wykształcenie licencjackie/magisterskie
    • umiejętność szybkiego uczenia się i samodzielność
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku przy wykorzystaniu nowoczesnego systemu SAP oraz innych narzędzi
    • intensywne 4-tygodniowe szkolenie wstępne – system SAP, procesy, procedury, produkty
    • przyjazną atmosferę i wsparcie bardziej doświadczonych członków zespołu
    • elastyczny system czasu pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

    Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

    Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Timken Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Sosnowcu, ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego 130. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych poprzez wysłanie maila na adres [email protected] Podanie danych jest dobrowolne, zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przetwarzanie innych danych niż t , o których mowa w przywołanej ustawie, jest możliwe na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego, wspierające Timken Polska Sp. z o. o. w realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.