Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta - j. niderlandzki

DROMA S.C.O firmie

Rekrutacja zdalna

DROMA S.C.

Horsta Bienka 8b

Gliwice

Jesteśmy firmą specjalizującą się od 25 lat w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych.

Specjalista ds. obsługi klienta
- j. niderlandzki

Najważniejsze obowiązki:

  • Obsługa telefoniczna i mailowa klientów w języku niderlandzkim;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów klientów;
  • Wsparcie klienta podczas rozwiązywania bieżących problemów technicznych;
  • Profesjonalne doradztwo produktowe (systemy osłonowe);
  • Udział w przygotowaniu ofert dla klientów;
  • Pozyskiwanie informacji o zmianach w działaniu konkurencji i otoczeniu rynkowym;
  • Ścisła współpraca z handlowcem i pozostałymi działami w firmie;

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. niderlandzkiego;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Sprzedaży i/lub Obsługi Klienta w języku niderlandzkim;
  • Mile widziana znajomość branży (systemy osłonowe);
  • Praktyczna znajomość MS Office;
  • Komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji z klientami;
  • Samodzielność;
  • Przejawianie własnej inicjatywy;
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość inicjowania i realizowania własnych pomysłów i rozwiązań;
Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy
proszone są o przesłanie CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych i sumiennych osób na stanowisko:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy