Specjalista ds. obsługi klienta (j. niemiecki)

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 16.08.2019
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 15.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice

    Zadania:

    • Obsługa telefoniczna klienta niemieckojęzycznego (głównie połączenia przychodzące)
    • Potwierdzanie i monitorowanie sald kont klientów
    • Informowanie klientów o aktualnym statusie transakcji
    • Obsługa systemu informatycznego
    • Rozpatrywanie reklamacji z uwzględnieniem odpowiedniej terminowości

    Wymagania:

    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (B2/C1/C2 level)
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Sumienność w wykonywaniu zadań
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Doświadczenie w pracy w środowisku SSC/ BPO lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

    Co zyskujesz?

    • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
    • Możliwość pracy w pełnym wymiarze lub na część etatu
    • Innowacyjne i przyjazne środowisko pracy
    • Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika