Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta (język angielski)

Klient Pracuj.plO firmie

  • Oława

    Oława, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów eksportowych,

  • Przyjmowanie i wprowadzanie zamówień,

  • Przygotowywanie ofert,

  • Sporządzanie raportów sprzedażowych,

  • Informowanie o statusie realizacji zamówienia,

  • Monitorowanie płatności.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego,

  • Mile widziane osoby ze znajomością drugiego języka obcego: francuskiego lub niemieckiego,

  • Bardzo dobra znajomość programów Word, Excel,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i zaangażowanie,

  • Preferowane będą osoby z doświadczeniem zawodowym w działach sprzedaży, obsługi klienta, eksportu, logistyki lub marketingu.

To oferujemy

  • Pracę na cały etat, od poniedziałku do piątku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy, dzięki ludziom, z którymi tworzymy nasz zespół.