Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta - język niemiecki

Primagran Sp. z o.o.O firmie

4 5005 500 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywnie obsługiwać bieżące procesy sprzedażowe w tym telefoniczna, mailowa obsługa klientów w zakresie przyjmowania i koordynacji realizacji zamówień,

  • zapewniać terminową realizację zamówień, rzetelne informacje dla Klientów odnośnie terminów realizacji zamówień, dostępności produktów,

  • utrzymywać pozytywne relacje z Klientami, dostawcami,

  • kompletować dokumenty potrzebne do realizacji zamówienia oraz wystawiania faktur przyjmowania i rozpatrywania reklamacji,

  • brać udział w kształtowaniu procesów i wskaźników zwiększające efektywność procesów obsługi,

  • budować pozytywny wizerunek firmy,

  • pracować na zintegrowanym systemie SAP Business One,

  • uczestniczyć w dodatkowych ogólnofirmowych projektach oraz współpracować z innymi działami w organizacji.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego,

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki,

  • doświadczenie na stanowisku związanym z telefoniczną obsługą klientów polskich oraz zagranicznych,

  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista,

  • dobra i efektywna organizacja pracy, współpraca

  • otwartość i gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Mile widziane

  • znajomość innych języków obcych będzie atutem.

To oferujemy

  • otrzymasz interesującą pracę – możesz pracować całkowicie zdalnie lub w jednym z naszych biur – Gdańsk, Żuławki;

  • dołączysz do zgranego zespołu, w którym panuje dobra atmosfera pracy i wysokie standardy etyczne,

  • stworzymy Ci szanse rozwoju zawodowego,

  • zapewnimy szkolenia wdrażające oraz rozwijające Twoje kompetencje,

  • będziesz mógł skorzystać z oferty benefitów pozapłacowych m.in.: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Primagran Sp. z o.o.

Primagran jest firmą istniejącą od 2010 roku. Produkujemy zlewozmywaki granitowe oraz akcesoria kuchenne i sprzedajemy je przez internet w Polsce oraz w wielu innych krajach UE. Jesteśmy jednym z liderów w branży i laureatem wielu uznanych nagród konsumenckich i branżowych. Otrzymaliśmy presiżowy tytuł Pomorskiego Pracodawcy Roku 2019.

Przewiń do profilu firmy