Ta oferta pracy jest nieaktualna od 231 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta - język szwedzki

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 2018-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    eobuwie.pl SA, obecnie członek grupy kapitałowej CCC, jest wiodącym sklepem na rynku e-commerce w Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 50 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 476 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i pierwsze miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl.

    Jeżeli nie boisz się wyzwań, a zaangażowanie, kreatywność i potrzeba ciągłego rozwoju to Twoje cechy, dołącz do naszego zespołu.

    Specjalista ds. Obsługi Klienta (język szwedzki)

     Miejsce pracy: Zielona Góra, Warszawa – stacjonarnie/ Polska – praca zdalna

    Opis stanowiska:

    • udzielanie informacji klientom
    • przyjmowanie nowych zamówień
    • doradztwo oraz badanie potrzeb w zakresie oferowanych produktów
    • obsługa korespondencji e-mailowej
    • elektroniczna obsługa zleceń
    • tłumaczenia

    Wymagania:

    • biegła znajomość języka szwedzkiego
    • bardzo dobra znajomość języka polskiego
    • dobra dykcja
    • dobra znajomość zasad ortografii i gramatyki
    • łatwość nawiązywania kontaktów przez telefon
    • wysoka kultura osobista
    • opanowanie, cierpliwość
    • umiejętność pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym
    • sumienność w wykonywaniu obowiązków
    • umiejętności obsługi komputera
    • umiejętność pracy zespołowej
    • w przypadku pracy poza siedzibą firmy – gotowość do pobytu szkoleniowego w Zielonej Górze

    Oferujemy:

    • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • przyjazną atmosferę pracy
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • możliwość doskonalenia wiedzy i umiejętności zawodowych
    • pakiet benefitów, w tym dostęp do prywatnej opieki medycznej i pakietu Multisport
    • zniżki na produkty
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem opcji APLIKUJ

    Kontakt

    eobuwie.pl S.A., ul. Nowy Kisielin - Nowa 9, 66-002 Zielona Góra

    www: www.eobuwie.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."