Specjalista ds. Obsługi Klienta

MM PACKAGING POLSKA Sp. z o.o.O firmie

MM PACKAGING POLSKA Sp. z o.o.

Elizy Orzeszkowej 5

Józefów (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesu obsługi klienta w oparciu o ustalone standardy i procedury: wprowadzenie zamówienia do systemu, uruchomienie produkcji, potwierdzenie dostawy, zaplanowanie wysyłki, zatwierdzenie dokumentu DN

  • Planowanie i koordynowanie procesu dostaw

  • Planowanie produkcji w oparciu o zamówienia / prognozy od Klienta

  • Planowanie zamówień kartonu w oparciu o prognozy klienta; składanie zapotrzebowań na zakup

  • Monitorowanie i optymalizacja stanów magazynowych

  • Analiza potrzeb klienta i stały kontakt z wyznaczonymi Klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Obsługi Klienta w firmie produkcyjnej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub francuskiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (bardzo dobra znajomość Excela)

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Umiejętność pracy na systemach ERP

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie, będącej liderem na rynku opakowań z tektury litej

  • Współpracę z międzynarodowymi firmami - liderami w swoich branżach

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach

  • Pakiet medyczny, kartę multisport

Grupa Mayr-Melnhof to lider na europejskim rynku producentów opakowań kartonowych, właściciel czterech zakładów produkcyjnych na terenie Polski. Obecnie do swojego zakładu w Józefowie (koło Otwocka), który specjalizuje się w produkcji opakowań wysoko przetworzonych, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Przewiń do profilu firmy