Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta (k/m)

CEDC InternationalO firmie

CEDC International

Łubińska 10

Łubna (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zamówień klienta krajowego lub e-sklep

  • tworzenie zleceń sprzedaży

  • prowadzenie komunikacji z klientem

  • bieżąca kontrola terminów ważności zezwoleń na obrót alkoholem i ich archiwizacja

  • tworzenie dokumentów dostaw

  • analiza aktualnych zapasów oraz tworzenie zapotrzebowania w celu uzupełnienia stanów w magazynie

  • codzienna analiza niezrealizowanych pozycji z dostawy oraz tworzenie powodów odrzucenia

  • przekazywanie informacji do klienta i działu sprzedaży o terminach realizacji oraz aktualnych brakach asortymentowych

  • sprawdzanie poprawności cen oraz wystawianie korekt cenowych

  • przygotowywanie dokumentów zwrotu dla reklamacji ilościowych – tworzenie faktur korekt

  • przygotowywanie raportów w zależności od potrzeb klienta lub działu sprzedaży

  • obsługa kasy fiskalnej, zapewnianie płynności przepływu gotówki i rozliczanie transferów gotówkowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów/obsługi klienta

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, myślenie analityczne

  • sumienność, zaangażowanie, zdolności negocjacyjne

  • bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność pracy z dużą ilością danych)

  • samodzielność, kreatywność i gotowość do pracy pod presją czasu

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel, Power Point

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet benefitów (opieka medyczna LuxMed, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie współfinasowane przez pracodawcę, świadczenia z ZFŚS, dostęp do nauki języków na platformie eTutor w korzystnej cenie)

  • możliwość zakupów w sklepie pracowniczym w atrakcyjnych cenach

  • możliwość zgłaszania własnych pomysłów, usprawnień i wygrywania nagród

  • udział w konkursach pracowniczych

  • rozwój cennych umiejętności

  • praca ze znanymi i lubianymi markami