Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta (K/M)

RIWAL POLAND sp. z o.o.

  • Skierniewice

    Skierniewice, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zamówień od Klientów

  • Rejestrowanie zamówień w systemie

  • Obsługa systemu CRM

  • Współpraca z działem handlowym z terenu całej Polski

  • Informowanie klientów o bieżącym etapie realizacji zamówienia

  • Tworzenie ofert dla Klientów na podstawie danych z zespołu handlowego

  • Obsługa telefonicznych ( centralka telefoniczna) oraz mailowych zapytań.

  • Rozpatrywanie reklamacji i skarg zgłaszanych przez klientów.

  • Kalkulacja kosztów transportu

  • Pełna obsługa dokumentacji związanej z zamówieniem.

  • Miejsce pracy: ul. Zamkowa Wola 31a, 96-200 Rawa Mazowiecka

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w zakresie obsługi klienta min. 1 rok.

  • Zaangażowania oraz nastawienia na realizację wyznaczonych celów

  • Komunikatywności, samodzielności w działaniu, dobrej organizacji pracy własnej

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Microsoft Excel

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanego

  • doświadczenia i umiejętności oraz miesięczny system premiowy powiązany z osiąganymi wynikami

  • międzynarodowe standardy pracy, warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie u lidera, a także specjalisty w branży podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych

  • kompleksowy program wdrożenia oraz szkolenia handlowe

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

  • szeroki pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, dostęp do grupowego ubezpieczenia, program poleceń pracowników, prezenty świąteczne, bonusy za ponadprzeciętne wyniki, uprawnienia UDT)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • work-life balance

RIWAL specjalizuje się w zapewnieniu bezpiecznej i wydajnej pracy na wysokości. Jesteśmy liderem rynku podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych w wielu krajach Europy i Świata. Z flotą ponad 18 000 maszyn w 70 krajach zatrudniamy ponad 2350 pracowników. Niezależnie czy dotyczy to wynajmu czy sprzedaży maszyn, służymy pomocą każdej firmie, od międzynarodowych korporacji przez małe i średnie przedsiębiorstwa. Naszym celem w procesach rekrutacyjnych jest poszukiwanie osób zaangażowanych, pozytywnie nastawionych i konsekwentnie dążących do osiągania sukcesu. Dla nas Twój Talent ma znaczenie. Chcemy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników. Chętnie wiązali się z firmą i pozostawali z RIWAL na dłużej. Cenisz sobie stabilizację i pozytywnie nastawiony do pracy Zespół aplikuj do nas.

Przewiń do profilu firmy