Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

SOLENERGA SP. Z O.O.O firmie

  • Katowice, plac Rostka 2, Katowice

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczne udzielanie informacji o produktach (min. instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła)

  • Umawianie spotkań dla Doradców ds. Sprzedaży Fotowoltaiki

  • Bieżące wsparcie Działu Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w call center lub sprzedaży telefonicznej/umawianiu spotkań- 6 miesięcy

  • Podstawowa znajomość technik sprzedaży

  • Podstawowa znajomość pakietu Office

To oferujemy

  • Elastyczne formy współpracy

  • Możliwość dostosowania grafiku (praca zmianowa)

  • Wynagrodzenie- stawka podstawowa- plus premia za realizację celów

  • Pracę z najlepszymi produktami w najszybciej rozwijającej się branży OZE

  • Szkolenia i możliwość awansu na stanowiska koordynacyjne

  • Dobrą atmosferę i startupową kulturę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

SOLENERGA SP. Z O.O.

Solenerga to szybko rozwijająca się, ogólnopolska firma. Specjalizujemy się w budowie wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Bogata oferta firmy jest uzupełniana przez pompy ciepła, systemy klimatyzacji oraz stacje ładowania pojazdów.

Wyróżnia nas wysoka jakość wykonania, kompleksowa obsługa klienta, nowoczesne systemy sprzedażowe i narzędzia pracy. Jesteśmy również pionierem a zarazem liderem sieci franczyzowej w branży OZE. Nasza sieć obejmuje już 15 punktów handlowych w tej formule i wciąż się rozwija.

Przewiń do profilu firmy