Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

City Space Management Sp. z o.o.O firmie

  • Żelazna 2, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

City Space Management Sp. z o.o.

Żelazna 2

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta biznesowego

  • Prowadzenie rozliczeń centrum biznesowego, przygotowanie dokumentów, rejestrowanie i wystawianie faktur dla klientów

  • Nadzór nad procesem przekazania powierzchni biurowych oraz ich odbioru od klientów

  • Współpraca z Zarządcą Budynku i firmami zewnętrznymi w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania powierzchni

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z przedstawicielami firm zewnętrznych

  • Sprzedaż produktów CitySpace

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w zakresie obsługi klienta (preferowane we współpracy z klientem biznesowym/hotelowym)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, komunikatywność

  • Samodzielność i proaktywność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze CRM

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwości dołączenia do firmy zapewniającej innowacyjne rozwiązania dla klientów z rynku nieruchomości biurowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

City Space jest polskim dostawcą flexspace z największą siecią lokalizacji w Polsce. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania biznesowe i innowacyjne usługi biurowe, od sal konferencyjnych, wirtualnych biur i serwisowanych powierzchni po konwencjonalny leasing.

Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał/a możliwość wzięcia udziału w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w sektorze usług serwisowych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy