Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

COMMUNITY SOLUTIONS sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Specjalista

Community Solutions Sp. z o.o. to twórca platformy Familoc do kompleksowego zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi. Powstała po to, by ułatwiać zarządcom kontrolę nad powierzonymi budynkami i usprawniać procedury administracyjne. Wykorzystane rozwiązania gwarantują naszym Klientom lepszą organizację pracy.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie serwisowe dla obecnych Klientów firmy
  • pomoc przy organizacji procesu wdrażaniu oprogramowania naszego autorstwa
  • budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z obecnymi i przyszłymi Klientami
  • zaangażowanie w rozwój oprogramowania
  • analiza rynku
  • zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    W miarę zdobytego doświadczenia i chęci rozwoju:
  • profesjonalna i kompleksowa obsługa handlowa: prowadzenie rozmów handlowych, przygotowywanie ofert i umów,
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • prowadzenie spotkań handlowych / szkoleniowych / prezentacje oprogramowania

Oczekiwania:

  • dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność
  • samodzielność w realizowaniu zadań
  • otwartość, komunikatywność
  • rozpoznawanie potrzeb Klientów oraz troska o ich rozwiązanie
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • gotowość do poszerzania wiedzy
  • prawo jazdy kategorii B
  • obsługa pakiet MS Office

    Mile widziane:
  • doświadczenie w sprzedaży, telemarketingu, obsłudze Klienta, znajomość branży zarządzania nieruchomościami lub zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność poszukiwania i nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • umiejętność pozyskiwania nowych Klientów i podtrzymywania długofalowych relacji
  • znajomość podstaw rachunkowości / znajomość zagadnień ekonomicznych i księgowych

Warunki zatrudnienia:

  • 1/2 etatu, 3/4 etatu, cały etat - warunki do uzgodnienia
  • praca zdalna, sporadyczne spotkania na terenie Śląska
  • wynagrodzenie - do uzgodnienia
  • praca od zaraz

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy