Ta oferta pracy jest nieaktualna od 92 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi klienta

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy liderem w branży beauty. Nieprzerwanie od 1999 roku dbamy o wygląd oraz zdrowie naszych klientów. W swojej ofercie łączymy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz laseroterapii. Dzięki najnowszym technologiom oraz wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie sprostać stawianym nam oczekiwaniom. Potwierdzeniem jakości naszych usług są nie tylko opinie klientów, ale i liczne nagrody m.in.: Gala Beauty Star 2016 dla najlepszego gabinetu kosmetycznego w Polsce, Godło Medycyna Estetyczna 2015.

    Jeżeli jesteś odpowiedzialną osobą i poszukujesz stabilnego, sprawdzonego na rynku pracodawcy, aplikuj na stanowisko:
    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • obsługa bezpośrednia i telefoniczna klientów,
    • ustalanie terminów wizyt (kalendarz elektroniczny),
    • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji medycznej,
    • współpraca z personelem kosmetologicznym oraz lekarskim,
    • bieżące prace administracyjne,
    • przygotowywanie zestawień i raportów.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie kierunkowe związane z branżą beauty, hotelarską,
    • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą bezpośrednią klienta – WARUNEK KONIECZNY,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • umiejętność pracy zespołowej,
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów,
    • wysoki poziom kultury osobistej,
    • znajomość komputera oraz urządzeń biurowych.

    Oferujemy:

    • możliwość zdobywania nowego doświadczenia w firmie będącej liderem w swojej branży,
    • stabilne warunki zatrudnienia oraz motywacyjny system wynagrodzenia,
    • umowę o prace po okresie próbnym,
    • możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze,
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
    • ubezpieczenie grupowe oraz bonusy pracownicze,
    • szansę wdrażania własnych pomysłów i samodzielnej realizacji wielu ciekawych zadań,
    • dobrą atmosferę pracy.

    Prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem za pośrednictwem przycisku:

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Centrum Kosmetyczno- Dermatologicznego DER-MED, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.