Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

Cedo Sp. z o.o.

  • Nowowiejska 32, Kąty Wrocławskie
    Kąty Wrocławskie, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Nowowiejska 32

Kąty Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący kontakt z klientem.

  • Kontrola kompletności, rejestracja w systemie ERP, potwierdzanie i przetwarzanie zamówień klientów.

  • Nadzorowanie procesu realizacji zamówień.

  • Fakturowanie dostaw zgodnie z obowiązującym cennikiem.

  • Zapewnienie realizacji zamówień zgodnie z wymaganiami klientów.

  • Zarządzanie dokumentacją sprzedażową.

  • Zarządzanie danymi sprzedażowymi w systemie ERP.

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie min. średniego.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

  • Dobrej znajomości MS Office (Excel, Word).

  • Umiejętności komunikacyjnych.

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności ustalania priorytetów.

To oferujemy

  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, Kartę abonamentową „Sport, kultura, wypoczynek”, program „Owocowa Środa”.

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez praktyczne wdrożenia, prowadzenie projektów, szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne.

  • Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami i kompetencjami.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o charakterze międzynarodowym.

  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole, który tworzy wartościowe środowisko pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Grupa Cedo to zatrudniająca 2000 osób w Europie i Azji firma z branży FMCG. Od 27 lat jesteśmy obecni na rynku polskim, jako lider w branży przetwórstwa polietylenu.

W Kątach Wrocławskich w nowoczesnym , stale rozwijającym się zakładzie , produkujemy szeroki asortyment produktów powszechnego użytku dla gospodarstwa domowego. Jesteśmy godni zaufania, a wszystkie nasze produkty są certyfikowane.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli oferta pracy z nami Ciebie zainteresowała prosimy o kontakt.