Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

ZPH Toflesz Leszek TofilO firmie

ZPH Toflesz Leszek Tofil

Oskara Kolberga 4

Kielce

Firma Toflesz zajmuję się produkcją i handlem okapów kuchennych. Firma ma swoją siedzibę w Kielcach, działa na rynku już 30. lat zarówno w Polsce, jak i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem firma Toflesz poszukuje nowego pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie sklepów internetowych w siedzibie producenta – sprzedaż, obsługa zamówień, udzielanie informacji o produkcie telefonicznie oraz mailowo
  • Działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów
  • Wprowadzanie zamówień do systemu
  • Wypisywanie faktur, paragonów listów przewozowych
  • Współpraca z działem produkcji i magazynem.

WYMAGANIA:

  • Umiejętności sprzedażowe i profesjonalna obsługa klienta
  • Bardzo dobra znajomość MS Office oraz innych programów komputerowych,
  • Umiejętność organizacji swojej pracy i ustalania priorytetów,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów handlowych,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się ze zrozumieniem,
  • Kreatywność, energia, odpowiedzialność, dyspozycyjność i inicjatywa

CO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezmienne warunki zatrudnienia,
  • Komfortowe warunki pracy oraz pozytywną atmosferę,
  • Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i samodzielną pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy