Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

EFFECT GLASS S.A.O firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami,

  • prowadzenie rozmów handlowych w zakresie doradztwa techniczno -handlowego, przyjmowanie zamówień, wstępna analiza oraz ustalanie technicznych i terminowych możliwości realizacji zleceń klientów,

  • rejestracja zleceń w systemie komputerowym,

  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie terminowej i kompleksowej obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe,

  • bardzo dobrze obsługujesz komputer – MS OFFICE,

  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,

  • umiesz myśleć analitycznie,

  • potrafisz się zaangażować i umiesz pracować pod presją czasu,

  • łatwo nawiązujesz kontakty i budujesz relacje z klientami.

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • pakiet świadczeń socjalnych.

EFFECT GLASS S.A.

Kim jesteśmy? Jesteśmy renomowanym producentem szyb zespolonych i szkła specjalnego. Działamy blisko 30 lat dostosowując się do wymagań rynkowych i koncentrując się na satysfakcji klientów. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne: w Kielcach i Wędkowach koło Tczewa. Dzięki kompetencjom, wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników wciąż się rozwijamy i realizujemy coraz bardziej ambitne cele.

Jeśli szukasz ciekawych wyzwań zawodowych i cenisz sobie pracę w dobrej atmosferze nie zwlekaj! Aplikuj!

Przewiń do profilu firmy