Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o.

  • Składowa 5, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Składowa 5

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rejestru dostaw i wydań materiałów hutniczych w systemie

  • Wykonywanie dokumentów przyjęć i wydań magazynowych materiałów

  • Tworzenie dokumentów korekt magazynowych

  • Tworzenie dokumentów rozchodu wewnętrznego

  • Tworzenie dokumentów potwierdzających usługę produkcyjną

  • Przygotowywanie i drukowanie etykiet do znakowania materiałów hutniczych

  • Wprowadzanie atestów hutniczych do systemu

  • Prowadzenie ewidencji – kartoteki odzieży ochronnej, środków czystości i ochrony osobistej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Biegła umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office

  • Dobra znajomość obsługi kasy fiskalnej oraz prowadzenie dokumentacji kasowej [dodatkowy atut]

  • Zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizowania pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku