Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

AGD Lider Market

3 0004 000 brutto / mies.
  • Krucza 11, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Krucza 11

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż, obsługa zamówień, udzielanie informacji o produkcie telefonicznie oraz mailowo w sklepie internetowym www.nortberg.pl

  • Wprowadzanie zamówień do systemu, wypisywanie FV, listów przewozowych

  • Współpraca z działem produkcji i magazynem

Nasze wymagania

  • Umiejętności sprzedażowe i profesjonalna obsługa klienta

  • Bardzo dobra znajomość MS Office oraz innych programów komputerowych

  • Umiejętność organizacji swojej pracy i ustalania priorytetów

  • Łatwość nawiązywania kontaktów handlowych

  • Umiejętność szybkiego uczenia się ze zrozumieniem

  • Kreatywność, energia, odpowiedzialność, dyspozycyjność i inicjatywa

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – 3000-4000 zł brutto

  • Praca na pełen etat-umowa o pracę w biurze producenta w Kielcach

  • Zróżnicowane zadania na stanowisku

  • Praca w biurze w godzinach 8-16:00

Nortberg- producent okapów kuchennych

Przewiń do profilu firmy