Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

RR CUSTOMS sp. z o.o.O firmie

RR CUSTOMS sp. z o.o.

Księdza Piotra Ściegiennego 274

Kielce

RR Customs sp. z o.o. to czołowy producent branży automotive w Europie
środkowo-wschodniej. Firma z niemal 20 letnim doświadczeniem produkuje
dystanse samochodowe, pady polerskie, folie do przyciemniania szyb
i kosmetyki samochodowe. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko
Specjalista ds. Obsługi Klienta.

Zakres obowiązków:

- sprzedaż produktów z oferty firmy w sklepie stacjonarnym,
- kompleksowa obsługa sprzedaży w sklepie internetowym
oraz pokrewnych kanałach sprzedaży elektronicznej,
- bieżący kontakt z klientem,
- obsługa systemu w zakresie zamówień, fakturowania,
- wypełnianie innych powierzonych zadań administracyjnych

Wymagania:

- silna motywacja własna i zapał do pracy,
- komunikatywność i pozytywne nastawienie,
- zaangażowanie, skrupulatność i systematyczność,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- umiejętność pracy z Klientem,
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
- praktyczna znajomość pakietu MS Office,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w dynamicznym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne