Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta kluczowego

Green CellO firmie

  • Kalwaryjska 33, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Green Cell

Kalwaryjska 33

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie rynku oraz monitoring działań konkurencji,

  • dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami kluczowymi firmy, utrzymywanie z nimi dobrych relacji

  • obsługa zewnętrznych systemów nadzoru sprzedażowego u kluczowych klientów - VPM / Interlin / Mirakl

  • przygotowywanie propozycji zamówień, zwrotów

  • realizację zamówień ze strony klientów; dostawę towaru, obsługa posprzedażowa, rozpatrywanie reklamacji, sprawdzanie stanów magazynowych po stronie klienta, sprzedaż i dosprzedaż, poprawa jakości świadczonych usług, awizacja

  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

  • weryfikowanie poprawności oferty marki: dodawanie, poprawianie indeksów

  • uczestnictwo w spotkaniach z klientami marki.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 1 rok), najlepiej w branży technologiczne oraz dla wielu Klientów jednocześnie,

  • min. 1 rok doświadczenia we współpracy z dużymi sieciami retailowymi/dystrybucjami,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną z Klientami (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem),

  • otwartość na wyzwania, chęci do pracy, rozwoju i zdobywania nowych umiejętności,

  • samodzielność oraz dobrej organizacji pracy,

  • komunikatywność, kreatywnośći i szybkości uczenia się,

  • dyspozycyjność i gotowość do okazjonalnych wyjazdów służbowych,

  • biegła umiejętność obsługi komputera,

  • czynnego prawa jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,

  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,

  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności,

  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,

  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Przewiń do profilu firmy

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

Poszukujemy osób, które będą razem z nami współtworzyły tę ciągle trwającą mobilną rewolucję i rozwijały markę Green Cell.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy