Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta Kluczowego

Thesar-Pro Sp. z o.o.O firmie

26,00
brutto / godz.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zapytań i problemów technicznych zgłaszanych telefonicznie lub poprzez e-mail;
  • rejestrowanie zgłoszeń i aktualizacja informacji w systemie;
  • zapewnienie przepływu informacji między Klientami a Zespołem Projektowym;
  • informowanie o pracach planowych mających wpływ na działanie usług Klientów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, mile widziany student;
  • obsługa PC;
  • ogólna znajomość MS Office, Excel, Outlook;
  • znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny w mowie i piśmie;
  • Cechy osobowości – komunikatywność, umiejętność radzenia sobie ze stresem, wysoka kultura osobista, elastyczność, umiejętność pracy w zespole.
  • Inne wymagania – gotowość do pracy w równoważnym czasie pracy

To oferujemy

  • Pracę dla firmy o pozycji lidera na rynku, w ciekawej branży;
  • Praca w zespole wdrażającym zróżnicowane rozwiązania technologiczne na potrzeby wewnętrzne;
  • Dostęp do szeregu specjalistów, którzy udzielają pomocy w zakresie kadrowym, finansowym i prawnym;
  • Atrakcyjne pakiety świadczeń socjalnych, w tym: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport;
  • Stabilne zatrudnienie, przejrzyste warunki współpracy;
  • Możliwość skorzystania z kursów językowych;
  • Możliwość skorzystania ze szkoleń stacjonarnych jak i E-learning’owych;
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Thesar-Pro Sp. z o.o.

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w outsourcingu personalnym i procesowym. Prowadzimy kompleksową obsługę projektów wraz z dostarczeniem niezbędnych narzędzi do pracy.

Realizujemy projekty finansowe i informatyczne. Z firmami partnerskimi prowadzimy wiele wspólnych przedsięwzięć, w tym działania innowacyjne i optymalizacyjne dla naszych Kontrahentów.

Aktualne oferty pracodawcy
169/SpObKlKl/War

Specjalista ds. Obsługi Klienta Kluczowego, Warszawa