Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta Kluczowego

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Integer Group Services Sp. z o.o

Czerniakowska 87a

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Kluczowym Klientom Firmy (telefonicznie/mailowo)
  • udział w spotkaniach biznesowych
  • wyjaśnianie zapytań związanych z cyklem życia przesyłek, zamówieniami magazynowymi, specyfikacją faktur
  • budowanie pozytywnych relacji oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • komunikatywność, umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych i wysoka kultura osobista
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • dyspozycyjność w godzinach biznesowych pon-pt od 8-16

Mile widziane

  • znajomość branży kurierskiej i jej specyfiki
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce - lidera w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych
  • Rozwój i realizację projektów o globalnym zasięgu
  • Dofinansowanie do benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nieformalną atmosferę i zgrany zespół.
  • Rywalizację i zabawę na wspólnych eventach, w tym sportowych: Runmageddon, Poland Business Run.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Rozmowa on-line z przedstawicielami Działu

3

Decyzja

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje! Stale poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów. Chcesz dołączyć do #TeamInpost i pomóc nam w budowaniu jeszcze większej sieci logistycznej? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy, mamy dla Ciebie mnóstwo wyzwań w świetnym zespole!

Specjalista ds. Obsługi Klienta Kluczowego, Czerniakowska 87a, Mokotów, Warszawa