Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

DACHSER Sp. z o.o.

Drukarska 42

Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie dobrych relacji z kontrahentami i innymi oddziałami firmy

  • doradztwo dla klienta i utrzymywanie prawidłowych kontaktów biznesowych

  • bieżąca obsługa klienta (telefoniczna i mailowa)

  • opracowywanie zleceń transportowych

  • dbanie o wysoki poziom jakości świadczonych usług

  • sporządzanie analiz i raportów, kontrola kosztów

  • kontrolowanie terminowości dostaw i odbiorów przesyłek

  • wprowadzanie danych do systemu

  • przygotowanie przesyłek do odprawy celnej

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość drugiego języka (niemiecki, francuski, hiszpański, włoski)

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • dobra znajomość programu Excel

  • znajomość dokumentacji celnej będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy w zaawansowanych aplikacjach informatycznych

  • wykształcenie minimum średnie

  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja i dyscyplina pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki

  • dobre warunki wynagrodzenia

  • przyjazne i komfortowe środowisko pracy

  • pakiet szkoleń wdrażających do firmy i na dane stanowisko

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • dodatkowe dni urlopu za staż pracy

  • interaktywną platformę do nauki języka angielskiego

  • opiekę zdrowotną, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe

  • bogatą ofertę dodatków socjalnych, np. świąteczne karty podarunkowe, wczasy pod gruszą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Grupa DACHSER - firma rodzinna, będąca jednym ze światowych liderów w branży logistycznej, osiągająca roczne obroty przekraczające 5,6 mld Euro (netto skonsol.) oraz zatrudniająca ponad 30 000 pracowników w prawie 400 lokalizacjach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy