Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

dogadamycie.pl Sp. z o.o.O firmie

dogadamycie.pl Sp. z o.o.

Władysława Andersa 22

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i koordynacja projektów tłumaczeniowych

  • monitorowanie wewnętrznych procesów, aktualnego stanu projektów i terminów realizacji

  • kontakt z tłumaczami drogą mailową i telefoniczną

  • budowanie długoterminowych relacji z klientami

  • reprezentowanie organizacji zapewniając wysoką jakość usług i wsparcie klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenia w kontakcie z klientem indywidualnym i firmowym

  • doświadczenia w koordynacji lub zarządzaniu projektami (mile widziane)

  • doświadczenia w pracy w zespole

  • dobrej znajomości pakietu MS Office

  • doświadczenia w pracy w systemach CRM (mile widziane)

  • umiejętności efektywnej organizacji czasu pracy przy uwzględnieniu dużej ilości i różnorodności zadań

  • dobra znajomość wybranego języka obcego szczególnie niemieckiego, francuskiego lub angielskiego (mile widziane)

To oferujemy

  • pracę na miejscu w biurze w Koszalinie

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • pracę w kreatywnej atmosferze

  • pyszną kawę, która zagrzeje do działania

  • najlepszą lokalną wodę mineralną ;-)

Jesteśmy internetowym serwisem tłumaczeniowym. Wspieramy firmy w procesach komunikacyjnych, pozwalając im dogadać się z instytucjami, kontrahentami i klientami z całego świata. Dostęp do ponad 1000 wyspecjalizowanych tłumaczy przekłada się na jakość usługi i szybkość realizacji.

Przewiń do profilu firmy

Umiesz rozmawiać z ludźmi, nawiązywać relacje i je utrzymywać? Właśnie Ciebie potrzebujemy w naszym zespole dogadamycie.pl. Szukamy nowej osoby, która wesprze nasz zespół sprzedażowy.

Wspieramy społeczną odpowiedzialność biznesu. Ruszyliśmy #BiegiemNaPomoc: https://www.facebook.com/events/244883340649649