Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

CSP Customer Services Polska

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Platforma online umożliwiająca znalezienie szybkiego i bezpłatnego zakwaterowania dla uchodźców, to rozwiązanie, które powstało w odpowiedzi na toczącą się wojną na Ukrainie. Na platformie rejestrują się zarówno uchodźcy z Ukrainy, jak również osoby oferujące zakwaterowanie.

Jakie zadania będą na Ciebie czekać?

- odpowiadać będziesz za połączenie dwóch stron, tj. osoby poszukującej lokum z osobą lokum udostępniającą.

Jak będzie wyglądać Twoja praca?

- po zalogowaniu do systemu sprawdzać będziesz aktualne zapytania uchodźców, a następnie dopasowywać te zapytania do ofert osób udostępniających mieszkania;

- będziesz systematycznie weryfikować aktualny stan zapytań – zarówno po stronie poszukującego lokum, jak i udostępniającego lokum;

- po potwierdzeniu z obiema stronami - to jest z poszukującym lokum oraz z udostępniającym lokum przesyłać będziesz mailowo pakiet informacji dotyczący znalezionego zakwaterowania dla uchodźców.

Nasze wymagania

Jakie są nasze oczekiwania?

- czekamy na Ciebie, jeśli bardzo dobrze znasz język niemiecki (warunek konieczny) oraz dodatkowy język obcy: ukraiński, rosyjski lub angielski;

- oczekujemy gotowości do pracy w systemie zmianowym (praca wykonywana jest od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 9.00-20.00).

To oferujemy

Co oferujemy?

- umowę o pracę

- możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu (¾ lub ½ etatu),

- elastyczny grafik,

- możliwość pracy zdalnej,

- kompleksowe szkolenie wdrażające,

- bogaty pakiet benefitów, w tym aplikację lunchingową.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie lunchu

  • sezonowe akcje i niespodzianki

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o jest częścią Adecco S.A. oraz spółką-córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing. Pracujemy dla naszych klientów w wielu sektorach, takich jak na przykład bankowość, motoryzacja, e-commerce czy energetyka.​ Obecnie poszukujemy pracowników do naszego nowego projektu, który powstał na terenie Niemiec w związku z sytuacją uchodźców z Ukrainy.

Przewiń do profilu firmy